זמינים עבורכם 24 שעות

0502666556

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  אודות עורכת דין פלילי ציקי פלדמן

  עו"ד ציקי פלדמן מייסדת משרד המתמחה בתחום הפלילי, נולדה וגדלה בישראל.עורכת דין פלילי ציקי פלדמן בוגרת תואר שני במשפט פלילי מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במשפטים בהצטיינות, בסיומו התמחתה בפרקליטות הפלילית בירושלים והיתה סנגורית בתחום הפלילי באחד ממשרדים המובילים בארץ.עו"ד ציקי פלדמן מפרסמת בלוג בו מתייחסת לסוגיות משפטיות בהליך פלילי, מתראיינת לתוכניות טלוויזיה בנושא פלילים ופעילה חברתית במאבקים ציבוריים בנושאים שונים.

  המשרד מעניק ייעוץ משפטי מלא בתחום הפלילי. לעו"ד פלדמן נסיון עשיר המבוסס על הצלחות רבות בתיקים פליליים מורכבים. בתקופת פעילותה כפרקליטה פלילית במחוז ירושלים למדה להכיר את הצד התובע – פרקליטות, משטרה ומערכת בתי המשפט על בוריו ובכך מספקת ללקוחותיה יתרון ברור בהתמודדות מול המערכות השונות.

  שירותי המשרד בייצוג בהליך פלילי

  עו"ד פלילי פלדמן עוסקת בייצוג בתיקים פליליים בדגש על עבירות הונאה, עבירות אלימות‏, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, ייצוג קטינים ונוער בבתי משפט ומול קציני מבחן, הלבנת הון‏, ליטיגציה פלילית, עבירות מין, שחרור ממעצרים‏ וייצוג משפטי בהליך פלילי בכל הערכאות המשפטיות.

  משרדה של עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בין היתר בתחומים הבאים: טיפול במעצרים לפני הגשת כתב אישום, טיפול במעצרים ובקשות מעצר עם הגשת כתב אישום או לאחריו, טיפול במעצרים עד תום ההליכים או מעצר לצרכי חקירה, ליווי משפטי בחקירה פלילית, ייצוג חשוד וניהול משפט פלילי, הגשת ערעורים במשפט פלילי, ייעוץ משפטי – זכויות אסירים מול שב"ס ועתירות אסיר בוועדות שליש.

  במסגרת עבודתה כסנגורית פלילית, עו"ד ציקי פלדמן מייצגת נאמנה את לקוחותיה מול המדינה ובתי המשפט ומנהלת משפטים פליליים משלב המעצר, דרך ליווי חשודים בחקירה פלילית, טיפול במעצרים, ניהול משפט פלילי, הגשת ערעור במשפט פלילי בכל הערכאות בבתי המשפט כמו כן נותן המשרד ייעוץ משפטי לזכויות אסירים מול שב"ס, לרבות עתירות אסיר בוועדות שליש וחופשות.

  חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד מתמקד בייצוג חשודים ו/או נאשמים ללא עבר פלילי, בעלי משלח יד חופשי, קטינים ובני נוער שהסתבכו בעבירות פליליות.

  הקו המנחה את המשרד הוא שחשוד ו/או נאשם המתמודד עם האשמות פליליות, זקוק לא רק לסיוע משפטי מקצועי, מענה מהיר ודיסקרטיות כי אם גם לאדם שיתן לו מידע וכלים להתמודד עם חוסר הוודאות והמצב המלחיץ אליו נקלע מבחינה אישית ומשפחתית.

  משרד עורכי דין פלילי ציקי פלדמן מעניק את המומחיות המובהקת בתחום הפלילי כמו גם את היחס האישי, שהשילוב ביניהם מקנה לחשוד הבנה וביטחון בתהליך.

  באתר מידע מקיף אודות תחומי פעילות המשרד בתחום הפלילי, מאמרים, עצות וטיפים ודרכי יצירת קשר מיידי עם עו"ד פלילי בכל עניין.

  זקוק לביטול רישום פלילי? הינך חשוד בעבירה פלילית? הוגש נגדך כתב אישום פלילי?

  פנה ללא דיחוי להתייעצות עם עורכת דין המתמחה בתחום הפלילי.

  ליצירת קשר ולכל פניה או שאלה 050-2666556

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

    ליווי משפטי בחקירה פלילית

   עורך דין פלילי, ציקי פלדמן הינה עורכת דין בעלת משרד בוטיק מוכר המתמחה בהליך הפלילי, אשר נולדה וגדלה במדינת ישראל. בעברה, עורכת דין ציקי פלדמן התמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים, שם צברה ניסיון רב בהבנת צידו השני של המתרס והכרתו. בשל כך, לעורכת דין ציקי פלדמן יתרון משמעותי בעבודתה כיום על פני עורכי דין פליליים אחרים. בהמשך דרכה, עבדה עורכת הדין ציקי פלדמן כסנגורית באחד מהמשרדים המובילים בארץ עד שלבסוף פתחה את משרדה בשנת 2011. המשרד מעניק ייעוץ משפטי מלא בתחום הפלילי. לעורכת דין פלדמן ניסיון עשיר המבוסס על הצלחות רבות בתיקים פליליים מורכבים. בתקופת פעילותה כפרקליטה פלילית במחוז ירושלים למדה להכיר את הצד התובע – פרקליטות, משטרה ומערכת בתי המשפט על בוריו ובכך מספקת ללקוחותיה יתרון ברור בהתמודדות מול המערכות השונות.

   עבירות מין והטרדה מינית

   רוב עבירות המין בישראל מעוגנות בחוק העונשין, תשל"ז-1977 וחלקן מעוגנות חוק למניעת הטרדה מינית, תשנ"ח-1998 בשנים האחרונות, ניתן לראות כי ישנה עליה במספר כתבי האישום המוגשים לבתי המשפט השונים תחת הכותרת של עבירות מין והטרדה מינית. עבירת מין הינה הגדרה רחבה ואף מעגנת בתוכה מספר עבירות שונות ופעולות הנכנסות תחת המטרייה של עבירות מין. אנו ממליצים כי בטרם חקירה במשטרה בגין עבירות מין והטרדה מינית, מומלץ בחום להיוועץ עם עו"ד פלילי. מדובר בזכות יסוד הניתנת לחשוד, זכות זו מעגנת בתוכה את האפשרות כי באמצעות ייעוץ נכון תימנע מהחשוד עוגמת נפש עתידית הכרוכה בניהול הליך פלילי. משרדנו הצליח לסגור תיק מעשה מגונה בטרם הגשת כתב אישום תוך הליך צדדי של הסדר מותנה שכלל פיצוי המתלוננת והתנצלות בפניה.

   שחרור ממאסר על תנאי

   וועדת שליש המוכרת גם בשם וועדת שחרורים, הינה וועדה הבוחנת אפשרות לקיצור עונש המאסר וזאת רק אם חלפו שני שליש מתקופת המאסר. כאשר אסיר מגיש בקשה לשחרור על תנאי ממאסר מוקדם, יש תחילה לבדוק כמה חודשי מאסר נותרו לו לרצות היות וקיימת הבחנה בין תקופות המאסר השונות ובהתאם לכך הבקשה תוגש לגורם הרלוונטי. יש לציין כי בכדיי לשחרר על תנאי ממאסר מוקדם ישנם שני תנאים מצטברים. האחד, שהאסיר אכן ראוי לשחרור והשני, שאינו מסכן את שלום הציבור (סעיף 3 לחוק שחרור ממאסר על תנאי, תשס"א – 2001). משרד עורכי דין פלילי ציקי פלדמן מתמחה בהליך הפלילי ולמשרדנו ניסיון עשיר והצלחות מרובות בוועדות שחרורים בכלל ובשחרורם המוקדם של אסירים תושבי חוץ בפרט.

   החוזקות שלנו

   ניהול משפט פלילי

   ייצוג בהליכים פליליים

   ליווי משפטי בחקירה פלילית

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל