זמינים עבורכם 24 שעות

050-2666556

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  עורך דין פלילי בראשון לציון

  על כל אזרח במדינת ישראל חלה החובה לנהוג ולהתנהל בהתאם לחוק והמבוסס על קודים של התנהגות נורמטיבית, במידה ואתם חשודים בביצוע עבירה, חשוב לפנות בהקדם לקבלת סיוע מידיו של עורך דין פלילי בראשון לציון. תחום המשפט הפלילי מגדיר מהם הכללים והנורמות החיוניים לקיומה של חברה בריאה ותקינה. הדין הפלילי מגדיר מה נחשב לחוקי ומה לא ובהתאם להגדרות אלה, על האזרח לפעול ולנהוג. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  החשיבות בקבלת ייצוג משפטי הולם על ידי עורך דין פלילי בראשון לציון

  כאשר אדם מבצע עבירה פלילית ונתפס, נפתח נגדו הליך פלילי, שבסופו יוחלט אם להרשיע אותו או לזכותו. הגורמים האחראים והרלוונטיים בתחום המשפט הפלילי הינם משטרת ישראל, מערכת התביעה המייצגת את המדינה ובתי המשפט. תפקידה של התביעה הוא להוכיח בבית המשפט כי כל המופיע בכתב האישום הינו נכון. הצלחתה של התביעה נמדדת בהרשעת הנאשם ובמידה והוא יזוכה, הרי שמדובר בכישלון. ללא ייצוג משפטי הולם בבית המשפט, הסיכויים של נאשם בפלילים להוכיח את חפותו הינם נמוכים למדי.

  הבקיאות ברזי הדין הפלילי מאפשר לעורך הדין לנתח את הסטטוס המשפטי של הלקוח ולבחור בכלים משפטיים אפקטיביים שיסייעו לסיים את ההליך הפלילי בצורה מיטבית. עורך דין בעל ניסיון ומומחיות מכיר את כל הגורמים הרלוונטיים שיטפלו בתיק שלכם. היכרות זו מאפשרת בניית אסטרטגיה משפטית נכונה ומדויקת ליצירת קו הגנה יעיל ומבוסס. רישום פלילי והרשעה בדבר ביצוע עבירה פלילית הינם בעלי השלכות מרחיקות לכת על אורח החיים של הנאשם. ללא ליווי משפטי, הנאשם עלול למצוא עצמו מתקשה לחזור לשגרת חיים נורמלית.

  משרד עו"ד פלילי ציקי פלדמן – ניהול תיקים פליליים בידי מומחים

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מייצג לקוחות המואשמים בעבירות פליליות. משרדנו מנהל תיקים פליליים של אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי, בעלי משלח יד החשודים בביצוע עבירות צווארון לבן וחשודים בעבירות פליליות חמורות של רצח ועבירות מין.

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל