זמינים עבורכם 24 שעות

0502666556

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  עורך דין פלילי בבית שמש

  עורך דין פלילי בבית שמש, ציקי פלדמן הינה עורכת דין בעלת משרד בוטיק מוכר המתמחה בהליך הפלילי בבית שמש, אשר נולדה וגדלה במדינת ישראל.

  בעברה, עורכת דין ציקי פלדמן התמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים פלילי, שם צברה ניסיון רב בהבנת צידו השני של המתרס והכרתו. בשל כך, לעורכת דין ציקי פלדמן יתרון משמעותי בעבודתה כיום על פני עורכי דין פליליים אחרים. בהמשך דרכה, עבדה עורכת הדין ציקי פלדמן כסנגורית באחד מהמשרדים המובילים בארץ עד שלבסוף פתחה את משרדה בשנת 2011.

  המשרד מעניק ייעוץ משפטי מלא בתחום הפלילי. לעורכת דין פלדמן ניסיון עשיר המבוסס על הצלחות רבות בתיקים פליליים מורכבים. בתקופת פעילותה כפרקליטה פלילית במחוז ירושלים למדה להכיר את הצד התובע – פרקליטות, משטרה ומערכת בתי המשפט על בוריו ובכך מספקת ללקוחותיה יתרון ברור בהתמודדות מול המערכות השונות.

  אזור פעילות של המשרד

  משרד עורכי דין פלילי ציקי פלדמן ממוקם ברחוב בן צבי 2, זהו מיקום מרכזי אליו ניתן להגיע בנוחות באמצעות קווי אוטובוס ותחבורה ציבורית. למגיעים ברכב מבית שמש וסביבותיה: ירושלים, גבעת זאב, מודיעין, קרית גת, רמלה ועוד- חניונים בקרבת מקום.

  משרדה של עורכת דין ציקי פלדמן מתמחה בין היתר בתחומים הבאים:

  •  טיפול במעצרים לפני הגשת כתב אישום.
  •  טיפול במעצרים ובקשות מעצר עם הגשת כתב אישום או לאחריו.
  •  ליווי משפטי בחקירה פלילית.
  •  ייצוג חשוד וניהול משפט פלילי.
  •  הגשת ערעורים במשפט פלילי.
  •  ייעוץ משפטי – זכויות אסירים מול שב"ס.
  •  עתירות אסיר בוועדות שליש.
  •  ליטיגציה פלילית.
  •  וועדות שחרורים.
  • עבירות תעבורה.

  חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד מתמקד בייצוג חשודים ו/או נאשמים ללא עבר פלילי, בעלי משלח יד חופשי, קטינים ובני נוער שהסתבכו בעבירות פליליות.

  הקו המנחה את המשרד הוא שחשוד ו/או נאשם המתמודד עם האשמות פליליות, זקוק לא רק לסיוע משפטי מקצועי, מענה מהיר ודיסקרטיות כי אם גם לאדם שיתן לו מידע וכלים להתמודד עם חוסר הוודאות והמצב המלחיץ אליו נקלע מבחינה אישית ומשפחתית.
  משרד עורכי דין פלילי בבית שמש ציקי פלדמן מעניק את המומחיות המובהקת בתחום הפלילי כמו גם את היחס האישי, שהשילוב ביניהם מקנה לחשוד הבנה וביטחון בתהליך.

  למה עורך דין פלילי בבית שמש?

  עורך דין פלילי מאפשר לחשוד, עצור, אסיר או בני משפחתו המתגוררים באזור בית שמש, לקבל ייעוץ משפטי זמין ומהיר המשפיע על הליך פלילי. קרבת עורך הדין לבתי המשפט בבית שמש, לתחנות המשטרה בבית שמש, ולבית המעצר בבית שמש, ולחשוד, מאפשר לנהל ביעילות רבה את התהליך הכולל פגישות, דיונים ובדיקות משפטיות.

  צריכים ייעוץ דחוף של עורך דין פלילי בבית שמש?

  אתם לא יודעים איך להתנהג במקרה של מעצר?

  מישהו יקר לכם עצור?

  חייגו עכשיו לעורך דין פלילי בבית שמש ציקי פלדמן 050-2666556

  2666556

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל