זמינים עבורכם 24 שעות

0502666556

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  עורך דין פלילי בבאר שבע

  עורך דין פלילי בבאר שבע, ציקי פלדמן הינה עורכת דין בעלת משרד בוטיק מוכר המתמחה בהליך הפלילי בבאר שבע, אשר נולדה וגדלה במדינת ישראל.

  בעברה, עורכת דין ציקי פלדמן התמחתה בפרקליטות מחוז ירושלים פלילי, שם צברה ניסיון רב בהבנת צידו השני של המתרס והכרתו. בשל כך, לעורכת דין ציקי פלדמן יתרון משמעותי בעבודתה כיום על פני עורכי דין פליליים אחרים. בהמשך דרכה, עבדה עורכת הדין ציקי פלדמן כסנגורית באחד מהמשרדים המובילים בארץ עד שלבסוף פתחה את משרדה בשנת 2011.

  המשרד מעניק ייעוץ משפטי מלא בתחום הפלילי. לעורכת דין פלדמן ניסיון עשיר המבוסס על הצלחות רבות בתיקים פליליים מורכבים. בתקופת פעילותה כפרקליטה פלילית במחוז ירושלים למדה להכיר את הצד התובע – פרקליטות, משטרה ומערכת בתי המשפט על בוריו ובכך מספקת ללקוחותיה יתרון ברור בהתמודדות מול המערכות השונות.

  אזור פעילות של המשרד

  המשרד הראשי ממוקם ברחוב ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, תל אביב.

  למשרדנו סניף גם בבאר שבע.

  משרדה של עורכת דין פלילי בבאר שבע ציקי פלדמן מתמחה בין היתר בתחומים הבאים:

  •  טיפול במעצרים לפני הגשת כתב אישום.
  •  טיפול במעצרים ובקשות מעצר עם הגשת כתב אישום או לאחריו.
  •  ליווי משפטי בחקירה פלילית.
  •  ייצוג חשוד וניהול משפט פלילי.
  •  הגשת ערעורים במשפט פלילי.
  •  ייעוץ משפטי – זכויות אסירים מול שב"ס.
  •  עתירות אסיר בוועדות שליש.
  •  ליטיגציה פלילית.
  •  וועדות שחרורים.
  • עבירות תעבורה

  חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד מתמקד בייצוג חשודים ו/או נאשמים ללא עבר פלילי, בעלי משלח יד חופשי, קטינים ובני נוער שהסתבכו בעבירות פליליות.

  הקו המנחה את המשרד הוא שחשוד ו/או נאשם המתמודד עם האשמות פליליות, זקוק לא רק לסיוע משפטי מקצועי, מענה מהיר ודיסקרטיות כי אם גם לאדם שיתן לו מידע וכלים להתמודד עם חוסר הוודאות והמצב המלחיץ אליו נקלע מבחינה אישית ומשפחתית. משרד עורכי דין פלילי בבאר שבע ציקי פלדמן מעניק את המומחיות המובהקת בתחום הפלילי כמו גם את היחס האישי, שהשילוב ביניהם מקנה לחשוד הבנה וביטחון בתהליך.

  למה עורך דין פלילי בבאר שבע?

  עורך דין פלילי מאפשר לחשוד, עצור, אסיר או בני משפחתו המתגוררים באזור באר שבע, לקבל ייעוץ משפטי זמין ומהיר המשפיע על הליך פלילי. קרבת עורך הדין לבתי המשפט בבאר שבע, לתחנות המשטרה בבאר שבע, ולבית המעצר בבאר שבע, ולחשוד, מאפשר לנהל ביעילות רבה את התהליך הכולל פגישות, דיונים ובדיקות משפטיות.

  צריכים ייעוץ דחוף של עורך דין פלילי בבאר שבע ?

  אתם לא יודעים איך להתנהג במקרה של מעצר?

  מישהו יקר לכם עצור?

  חייגו עכשיו לעורך דין פלילי בבאר שבע ציקי פלדמן 050-2666556

  עורך דין פלילי בבאר שבע – סיוע משפטי מוקדם ככל האפשר

  במידה ונפתח כנגדכם הליך פלילי, ישנה חשיבות רבה לפנות מוקדם ככל הניתן לסיוע וייעוץ משפטי של עורך דין פלילי בבאר שבע. הסתבכות עם החוק עלולה להתרחש לא רק לאנשי פשע ועולם תחתון, אלא גם לאנשים מן השורה שלא הייתה להם כל כוונה עבריינית. הליך חקירה משטרתית הינו מורכב ועלול ליצור עומס ולחץ נפשי כבד, טעות בהתנהלות שלכם במהלך החקירה, עלולה להוביל לנזקים ואף להפללה. עורך דין פלילי מנוסה, יספק לכם עצות מועילות והגנה משפטית כבר בתחילתו של ההליך הפלילי ובהמשך ינהל את התיק שלכם בצורה מקצועית מיטבית שתגדיל את הסיכויים להוכחת חפותכם, לסיום ההליך הפלילי ולסגירת התיק. לקבלת סיוע מקצועי, פנו אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  תחומי ההתמחות של עורך דין פלילי בבאר שבע

  תחום המשפט הפלילי מורכב מנושאים רבים ביניהם: עבירות צווארון לבן, העלמות מס, הלבנת הון, עבירות סמים, אלימות ועוד. מדובר בתחום סבוך ומורכב שכן הוא עוסק בעבירות הנחשבות לחמורות ועלולות להוביל לעונשי מאסר ממושכים. בחירה נכונה של עורך דין פלילי בבאר שבע תבטיח לכם קבלת מענה משפטי איכותי. בזכות הניסיון והבקיאות ברזי התחום, תזכו לייצוג ראוי והולם לאורך כל הדרך. הליווי המשפטי מעניק ביטחון וידיעה כי אתם נמצאים בידיים בטוחות, אמינות ומקצועיות.

  שירותיו של עורך דין פלילי חיוניים, למשל, במקרה בו נלקחתם למעצר. הסיוע המשפטי הינו משמעותי במהלך השהות שלכם במעצר ומומלץ להקדים ולפנות לעורך דין פלילי מיד עם קבלת ההודעה על פתיחת חקירה משטרתית כנגדכם או בתחילת הליך המעצר. עורכי דין פליליים הינם בעלי התמחויות שונות ומומלץ לבחור עו"ד שמתמחה בתחום העבירה בה אתם חשודים או כזה שהינו בעל שליטה מוחלטת וניסיון עשיר בכל סוגי העבירות הפליליות. מלבד יכולת מקצועית, מוניטין וניסיון, הכימיה האישית בין המיוצג לעורך דינו קובעת רבות את איכות השירות והיכולת להגיע לתוצאה הרצויה. בחרו בעורך דין שיש לכם עמו הבנה, כימיה ואינטראקציה טובה.

  ייצוג משפטי מקצועי מידי עורך דין פלילי מוביל

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בתחום הפלילי ובעלת רקורד של הצלחת בניהול תיקים פליליים מורכבים במגוון תחומים: עבירות אלימות, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות רכוש, ועוד. משרדנו מאמין ודוגל בחתירה ללא לאות עד להשגת המטרה, תוך ירידה לפרטים ומתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח.

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל