זמינים עבורכם 24 שעות

050-2666556

במקרים דחופים

050-3525050

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  חקירה באזהרה

  חקירה באזהרה עלולה ליפול עליכם כרעם ביום בהיר ובמקרה שכזה חשוב לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי מידי עורך דין פלילי מנוסה. ההזמנה יכולה להתבצע באמצעות שיחת טלפון העלולה להותיר אתכם המומים וליצור לחץ ומתחים נפשיים. הצעד הראשון שיש לנקוט במצב זה הינו להודיע לעורך דין על דבר ההזמנה לחקירה. התנהלות נכונה בחקירה עשויה להשפיע רבות על המשך והתפתחות ההליך הפלילי ולכן ישנה חשיבות רבה להכיר את הזכויות שלכם ולדעת מה להגיד ומה לא. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  כיצד מתנהל הליך של חקירה באזהרה?

  חקירה באזהרה נפתחת בהודעה של איש משטרה ופנייה אישית כי הנך חשוד ועומדת לך זכות השתיקה. הדברים הנאמרים במהלך החקירה מתועדים ועשויים לשמש כראייה בבית המשפט. המונח חקירה באזהרה הינו ביטוי עממי למושג חקירה פלילית שהינו המונח המקצועי. החוק קובע כי כל שוטר או קצין משטרה שהוסמך לכך, רשאי לזמן אדם לחקירה וזאת בתנאי שקיים יסוד להאמין שלאותו אדם יש מידע ואפשרות לשפוך אור אודות נסיבות ההתרחשות של אירוע פלילי מסוים.

  במידה והחקירה מעלה ראיות מפלילות כנגד הנחקר, על החוקר להזהיר אותו טרם הוא מוסר גרסה סופית לגבי אופי החשדות המיוחסים לו. החוקר מסביר בצורה ברורה מהן זכויותיו של הנחקר וזאת בנוסח מדויק הקבוע על פי  חוק. לאחר שהנחקר הוזהר והפך לחשוד, הרי שהוא רשאי להתייעץ עם עורך דין פלילי ולא למסור פרטים נוספים. הזכות להיוועץ עם עורך דין מהווה המשך ישיר לנוסח האזהרה כפי שמושמע בפני החשוד. וויתור על הזכות לקבל ייעוץ משפטי מהווה אישור להתחיל בחקירה וזאת מבלי שלנחקר תהיה אופציה לממש זכות זו בשלב מאוחר יותר במהלך החקירה. משום כך, מדובר בשלב קריטי בעל השלכות משמעותיות על המשך ההליך הפלילי ובכל מצב מוטב לבחור באפשרות להתייעץ עם עורך דין.

  מומחים בייצוג לקוחות בתיקים פליליים וייעוץ למקרי חקירה תחת אזהרה במשטרה

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בייצוג לקוחות במגוון רחב של תיקים פליליים מורכבים וזאת על סמך ניסיון מקצועי עשיר ובאמצעות כלים משפטיים יעילים ומוכחים. הייעוץ והליווי המשפטי הינו חיוני במיוחד במקרה בו הוזמנתם לחקירה באזהרה וזאת על מנת להבטיח שמירה על זכויותיכם והגנה על האינטרסים שלכם בדרך לסיום החקירה וסגירת התיק.

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל