זמינים עבורכם 24 שעות

0502666556

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  הארכת מעצר

  בקשת הארכת מעצר מוגשת על ידי המשטרה או כל גוף חוקר אחר במידה וקיימת הבנה כי המשך המעצר של החשוד בביצוע עבירה פלילית הינה חיונית להמשך החקירה. הסמכות להארכת מעצר נמצאת בידיו של בית המשפט, כאשר משך ההארכה הינו של מספר ימים בכל פעם. במידה ונעצרתם לצורך חקירה משטרתית, מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין פלילי שיעניק לכם ייעוץ, סיוע וייצוג משפטי לאורך החקירה והמשך ההליך הפלילי. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  כל מה שחשוב לדעת על הליך הארכת מעצר

  הליך של מעצר חשוד מחייב הוצאת צו מעצר לצורך חקירה, כאשר הצו הינו מוגבל בזמן ויכול להגיע עד ל – 15 ימים מקסימום. בתום מגבלת הזמן, היחידה החוקרת חייבת להגיש בקשה להארכת מעצר וזאת במידה והיא סבורה כי יש בכך צורך. במידה והוארך מעצרו של חשוד פעם אחת והוא עצור במשך 30 יום ברצף, הרי שעל מנת לאשר הארכת מעצר נוספת יש לקבל את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה. ללא קשר לסוג העבירה שבוצעה, כל בקשה להארכת מעצר לצורך חקירה נדונה בבית משפט השלום. עורך דין פלילי הינו בעל הניסיון והיכולת המקצועית לדעת מתי וכיצד נכון להגיש ערעור על החלטה של בית המשפט שאישר בקשה להארכת מעצר.

  על מנת לקבל צו הארכת מעצר לצרכי חקירה, על היחידה החוקרת להציג ראיות המבססות חשד סביר לכל הפחות לקשר שבין הנחקר לבין ביצוע דבר העבירה. עם התקדמות החקירה, מוטלת עליה החובה להציג הישגים בנוגע לאיכות הראיות. במידה וגורמי החקירה אינם עומדים בדרישות הללו וברף הראייתי המצופה מהם, הרי שבית המשפט לא יאשר את הבקשה להארכת המעצר.

  הארכת מעצר- מעטפת שירותים משפטיים מקצועית מידי מומחים

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מספק שירותים משפטיים מקצועיים ללקוחותיו החשודים או נאשמים בביצוע עבירות פליליות. לזכותה של עו"ד פלדמן, עומד ניסיון וידע מקצועי עשיר ונרחב המאפשר מתן סיוע משפטי מיטבי. צוות המשרד דוגל ומאמין ביושרה ושקיפות ומשקיע את מרב המשאבים והמאמצים בחתירה ללא פשרות עד להשגת התוצאה הרצויה מבחינת הלקוח.

  מעצר ימים

  מעצר ימים או מעצר לצורכי חקירה מהווה את השלב הראשון בהליך הפלילי. מדובר בהליך מעצר חשוד בטרם מוגש כנגדו כתב אישום בגין עבירה מסוג פשע או עוון. מעצר של אדם נעשה בצו של בית משפט או שוטר המקבל סמכות לביצוע מעצר ללא צו. היחידה החוקרת המביאה את העצורים בפני שופט, נדרשת לנמק את בקשת המעצר ולתאר את העבירה שבוצעה על פי החשד. בכל מקרה של מעצר, הרי שיש להיוועץ בהקדם עם עורך דין פלילי מנוסה שייצג את הלקוח בהליך החקירה ובדיון מול שופט. לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  החשיבות בקבלת ליווי משפטי בהליך מעצר ימים

  הנוכחות של עורך דין פלילי מומחה ומנוסה בהליך מעצר ימים הינה קריטית ובעלת משמעות וזאת על מנת לוודא כי הליך המעצר בוצע בצורה תקינה וכי הסיבות למעצר מוצדקות. הליך של מעצר הינו אחד השלבים המשמעותיים ביותר בהם נדרש אדם לייצוג בפני ערכאה שיפוטית. הליווי המשפטי חיוני משום שעל מנת להורות על מעצר ימים של אדם, יש צורך בקיומו של חשד סביר בלבד וכן קיים קושי של העצור להתגונן שכן אין לו ולעורך דינו את האפשרות לעיין בתשתית הראייתית ובחומר הראיות.

  עורך דין פלילי מנוסה הינו בעל מומחיות ויכולת לשאול את השאלות הנכונות ולאסוף פרטים אודות אופן התנהלות החקירה. במידה ונפלו פגמים בהליך החקירה והמעצר, יוכל עורך הדין להגיש השגות ואף לעצור את המשך ההליך הפלילי ולמנוע את המעצר. ההוראה למעצר ניתנת על ידי שופט ומבוססת על תשתית ראייתית המעידה על ביצוע עבירה מסוג פשע או עוון.

  ליווי משפטי בהליכי מעצר וניהול תיקים פליליים על ידי מומחים במעצר ימים

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בתחום המשפט הפלילי ומספק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי בתיקים פליליים מורכבים בהם: הלבנת הון, צווארון לבן, עבירות אלימות, ליטיגציה פלילית, שחרור ממעצרים ועוד. צוות המשפטנים הבכיר שלנו יעניק לכם מעטפת שירותים משפטיים מקיפה ומלאה לטיפול במעצרים טרם הגשת כתב אישום, טיפול במעצרים עד תום ההליכים, ליווי בחקירה פלילית ועוד.

  הארכת מעצר

  בקשת הארכת מעצר מוגשת על ידי המשטרה או גוף מוסמך אחר במידה וקיימת הבנה כי הארכת המעצר של החשוד בביצוע עבירה פלילית הינו חיוני לחקירה. הסמכות להארכת מעצר נמצאת בידיו של בית המשפט, כאשר משך ההארכה הינו של מספר ימים בכל פעם. 

  הארכת מעצר מעוגנת בסעיף 17 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה ומעצרים) –תשנ"ו -1996 ולפיו:

  1. (א)  ציווה שופט על מעצרו של חשוד בנוכחותו, לא תעלה תקופת המעצר על 15 ימים; אולם רשאי שופט להאריך, מעת לעת, את המעצר לתקופות שלא יעלו על 15 ימים; אין בהוראות סעיף קטן זה כדי לפגוע בהוראות סעיף 13(א)(3) סיפה.

    (ב)  לא יוחזק חשוד במעצר ברצף אחד בקשר לאותו אירוע, לרבות המעצר ללא צו, לתקופה העולה על 30 ימים, אלא אם כן הבקשה למעצר נוסף הוגשה באישור היועץ המשפטי לממשלה.

   

  מהו מעצר ימים?

  מעצר ימים בהגדרתו הרשמית הינו מעצר חשוד לצורכי חקירה בטרם מוגש כנגדו כתב אישום בגין עבירה מסוג פשע או עוון ועל כן, לעיתים הוא מהווה את השלב הראשון בהליך הפלילי. מעצר של אדם נעשה בצו של בית משפט או שוטר המקבל סמכות לביצוע מעצר ללא צו. היחידה החוקרת נדרשת לנמק את בקשת המעצר ולתאר את העבירה שבוצעה על פי החשד. בכל מקרה של מעצר, הרי שיש להיוועץ בהקדם עם עורך דין פלילי מנוסה שייצג את הלקוח בהליך החקירה ובהליך הארכת המעצר בבית המשפט. לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  כל מה שחשוב לדעת על הליך הארכת מעצר

  בכמה זמן ניתן להאריך את המעצר ימים?

  הליך של מעצר חשוד מחייב הוצאת צו מעצר לצורך חקירה, כאשר הצו הינו מוגבל בזמן ויכול להגיע עד ל – 15 ימים מקסימום. בתום מגבלת הזמן, היחידה החוקרת חייבת להגיש בקשה להארכת מעצר וזאת במידה והיא סבורה כי יש בכך צורך, ללא קשר לסוג העבירה שבוצעה, כל בקשה להארכת מעצר לצורך חקירה נדונה בבית משפט השלום.

  במידה והוארך מעצרו של חשוד פעם אחת והוא עצור במשך 30 יום ברצף, הרי שעל מנת לאשר הארכת מעצר נוספת יש לקבל את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה.  

  אם עברו 75 ימים מיום מעצרו של החשוד ולא הוגש נגדו כתב אישום, מחויבת המשטרה לשחררו. עורך דין פלילי הינו בעל הניסיון והיכולת המקצועית לדעת מתי וכיצד נכון להגיש ערעור על החלטה של בית המשפט שאישר בקשה להארכת מעצר.

  האם בכל סיבה ניתן להאריך את המעצר?

  על מנת שבית המשפט יאשר הארכת מעצר לצרכי חקירה, על היחידה החוקרת להציג ראיות המבססות כי קיים חשד סביר:

  1. שהחשוד ביצע את העבירה
  2. שישובשו הליכי חקירה באם החשוד לא ייעצר.
  3. שייגרם סיכון לאדם או לציבור באם החשוד לא ייעצר.
  4. שנדרשות פעולות חקירה היכולות להתבצע רק תחת מעצר.

  עם התקדמות החקירה, מוטלת על היחידה החוקרת החובה להציג הישגים בנוגע לאיכות הראיות. במידה וגורמי החקירה אינם עומדים בדרישות הללו וברף הראייתי המצופה מהם, הרי שבית המשפט לא יאשר את הבקשה להארכת המעצר.

  הארכת מעצר- מעטפת שירותים משפטיים מקצועית מידי מומחים

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מספק שירותים משפטיים מקצועיים ללקוחותיו החשודים או נאשמים בביצוע עבירות פליליות. לזכותה של עו"ד פלדמן, עומד ניסיון וידע מקצועי עשיר ונרחב המאפשר מתן סיוע משפטי מיטבי. צוות המשרד דוגל ומאמין ביושרה ושקיפות ומשקיע את מרב המשאבים והמאמצים בחתירה ללא פשרות עד להשגת התוצאה הרצויה מבחינת הלקוח.

   

  החשיבות בקבלת ליווי משפטי בהליך מעצר ימים

  מתי צריך לפנות לעורך דין פלילי?

  ההמלצה היא לפנות לעורך דין פלילי מיד לאחר המעצר או העיכוב במיידי, נוכחותו של עורך דין פלילי מומחה ומנוסה בהליך מעצר ימים הינה קריטית ובעלת משמעות וזאת על מנת שינסה לשכנע את השופט כי המעצר אינו מוצדק ויש להורות על שחרור החשוד. הליך של מעצר הינו אחד השלבים המשמעותיים ביותר בהם נדרש אדם לייצוג בפני ערכאה שיפוטית. הליווי המשפטי חיוני משום שעל מנת להורות על מעצר ימים של אדם, יש צורך בקיומו של חשד סביר בלבד וכן קיים קושי של העצור להתגונן שכן אין לו ולעורך דינו את האפשרות לעיין בתשתית הראייתית ובחומר הראיות.

  לכן, עורך דין פלילי מנוסה הינו בעל מומחיות ויכולת לשאול את השאלות הנכונות ולאסוף פרטים אודות אופן התנהלות החקירה. במידה ונפלו פגמים בהליך החקירה והמעצר, יוכל עורך הדין לסייע בשחרור החשוד ולמנוע את המשך המעצר. ההוראה על המשך המעצר ניתנת על ידי שופט ומבוססת על תשתית ראייתית המעידה על ביצוע עבירה מסוג פשע או עוון.

  ליווי משפטי בהליכי מעצר וניהול תיקים פליליים על ידי מומחים במעצר ימים

  משרד עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בתחום המשפט הפלילי ומספק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי בתיקים פליליים מורכבים בהם: שחרור ממעצרים בשלב הראשוני, מעצר ימים, עבירות סמים, עבירות נשק, הלבנת הון, צווארון לבן, עבירות אלימות, ליטיגציה פלילית, ועוד. צוות המשפטנים הבכיר שלנו יעניק לכם מעטפת שירותים משפטיים מקיפה ומלאה לטיפול במעצרים טרם הגשת כתב אישום, טיפול במעצרים עד תום ההליכים, ליווי בחקירה פלילית ועוד.

  בכל מקרה של מעצר לצורך חקירה, מעצר ימים או כל בקשה להארכת מעצר בעניינו של קרוב משפחה/ חבר או מי שבידכם לסייע לו, פנו אלינו בטלפון: 050-2666556 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל