זמינים עבורכם 24 שעות

050-2666556

במקרים דחופים

050-3525050

זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

  ביטול כתב אישום

  במידה והוזמנתם לחקירה ועוד בטרם הוגש כתב אישום, מומלץ לפנות לעורך דין פלילי מנוסה שייצג אתכם לאורך ההליך הפלילי – ויוכל להגיש בקשת ביטול כתב אישום במידה וכזה יוגש כנגדכם. הליך של חקירה פלילית מלווה באי נעימות רבה ורווי במתחים ולחצים. על מנת להגדיל את הסיכויים להיחלץ מההליך הפלילי ללא נזקים וללא רישום וכתב אישום פלילי, יש לקבל סיוע משפטי מקצועי. ניתן ליצור קשר עם משרד עו"ד ציקי פלדמן.

  הליך ביטול כתב אישום

  עורך דין פלילי מנוסה ובעל מומחיות יוכל להגיש עבורכם בקשה לסגירת התיק וזאת באמצעות כלים משפטיים אפקטיביים כגון זיהוי ליקויים באופן ניהול החקירה. במידה והליך החקירה הסתיים והתיק הועבר לבחינת הפרקליטות באשר לצורך בהגשת כתב אישום, הרי שניתן לפנות בצורה פרונטאלית או כתובה באמצעות עורך דינכם בבקשה להימנע מהגשה של כתב אישום בהליך של שימוע. כאשר אדם הינו בגדר נאשם, ניתן לבטל כתב אישום אך ורק במקרים בהם חומר הראיות והנסיבות מאפשרות זאת.

  נדגיש כי המשמעות של ביטול כתב אישום הינה כי התביעה מוותרת ומבטלת את כתב האישום באחת העילות המוגדרות בחוק: חוסר בראיות, חוסר אשמה או חוסר עניין לציבור. ברוב המקרים, הראיות המוצגות בפני גורמי התביעה מבוססות ולכן עילה של חוסר אשמה או חוסר בראיות אינה שכיחה לביטול כתב אישום. הסיבה העיקרית לביטול כתב אישום הינה חוסר עניין לציבור. מדובר בעילה שמשמעותה היא כי בבחינת האינטרסים והשיקולים הכוללים, הרי שהגשת כתב אישום נגד אדם תוביל לנזקים כבדים וההעמדה לדין אינה מצדיקה פתיחתו של הליך פלילי ובמקרה שכזה האינטרס הציבורי הוא שלא להגיש כתב אישום ולא להעמידו לדין.

  ייעוץ וייצוג משפטי מידי מומחים עד לביטול כתב האישום

  עם הגשת כתב אישום, מוזמן הנאשם לדיון בבית המשפט שנועד לבחון את כתב האישום ולהחליט לגבי דרכי הפעולה שיש לנקוט בהן. ייצוג משפטי בידי עורך מקצועי בבית המשפט יאפשר להצביע על בעיות ראייתיות ונסיבות מיוחדות בגינן ניתן ורצוי לפעול לביטול האישום. משרד עו"ד ציקי פלדמן מתמחה בייצוג לקוחות בתיקים פליליים מורכבים ומעניק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי שיסייעו להביא לסגירת התיק ולביטול כתב אישום במידה והוגש.

  זומנת לחקירה? זקוק לייעוץ בהליכים פלילים? השאיר את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם!

   קידום עורכי דין בגוגל קידום עורכי דין בגוגל